На Дніпропетровщині поліцейські вилучили підакцизної алкогольної та тютюнової продукції на 4 млн гривень

14.01.2022, Події
Друкувати

Понад 13 тисяч перевірок здійснили поліцейські Дніпропетровської області для протидії нелегальному обігу підакцизних товарів та задокументували 724 факти незаконного збуту алкогольної і тютюнової продукції.

Ці порушення виявлені з 30 жовтня по 12 січня, на виконання програми заходів із протидії нелегальному обігу спирту, лікеро-горілчаних та тютюнових виробів.

За результатами заходів на сьогодні задокументовано 503 адміністративні правопорушення за ст. 156 КУпАП (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями, тютюновими виробами, електронними сигаретами та рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, пристроями для споживання тютюнових виробів без їх згоряння) та 221 - за ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності). Ще за двома фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 204 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів). Також вилучено понад 80 тис. тютюнових виробів,  109 кг сировини тютюну та  майже 14 тис. літрів алкогольної продукції на загальну вартість понад 4 млн гривень. 

 У Дніпропетровській області поліцейські перевіряють ринки, місця стихійної торгівлі, магазини та кіоски. Перевірки триватимуть і надалі.  

Відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

 

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах