На кубок міського голови. «Krivbass Open 2014»

08.04.2014, Культура
Друкувати

Завжди потай заздрив музикантам і художникам, які струнами власної душі вміють створити диво, що викликає подив, від якого перехоплює подих, а серце калатає у шаленому ритмі, у тому ритмі, яке притаманне тільки справжньому мистецтву.

Але віднедавна до суб’єктів моїх потаємних заздрощів додались ще й танцюристи, котрі не лишень усім своїм тілом вміють відчувати музику, розчиняючись у ній та стаючи одним цілим, а ще й всім іншим здатні проявити красу ритміки та гармонії.

Фоторепортаж

– На змагання серії «Krivbass Open» ми приїздимо регулярно, – розповідає тренер клубу «Шанс» з міста Долинська Валентина Бойко. – Ось і цього разу також прибули, привізши 16 вихованців у віці від 4 до 12 років. По Україні відбувається чимало подібних змагань, але завдяки організаторам та передовсім Володимиру Шульзі саме тут, на «Krivbass Open» маємо і чудовий прийом, і об’єктивне суддівство, і, як результат, чималу кількість учасників.

Загалом на цьогорічному, вже сьомому традиційному турнірі зі спортивного бального танцю на Кубок міського голови «Krivbass Open 2014», що днями проводився у КЗ «Навчально-виховний комплекс «Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів із поглибленим вивченням іноземних мов - дошкільний навчальний заклад», з’їхалося понад 450 пар у віці від 4 до 22 років з більш ніж сорока танцювальних клубів Києва, Миколаєва, Харкова, Донецька, Долинської, Кіровограду, Херсону, всієї Дніпропетровщини та, звісно, Кривого Рогу.

– Я хочу підняти танцювальний рівень нашого міста та всієї Дніпропетровщини, - говорить головний організатор змагань, президент Дніпропетровської обласної організації зі спортивних бальних танців Володимир Шульга. – Задля цього й проводяться подібні турніри, на яких танцюристи і судді підвищують свою майстерність, обмінюються досвідом, демонструють краще своє й бачать ліпші наробки інших. Таким чином відбувається популяризація танцювального спорту серед дітей та молоді, що, загалом, і є нашою головному метою. А тому переможених тут немає, всі у виграші.

Утім, коли є змагання, то повинні бути й ті, хто піднявся на найвищу сходинку слави. Цьогоріч ними стали вихованці криворізького клубу «Мастерс» Радник Папьян та Ольга Романенко. Качати і величати земляків!

Е. МІСЦЕВИЙ, "Червоний гірник". Фото Олександра Портнягіна

 

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах