На вокзалі "Кривий Ріг - Головний" сьогодні відкриють пункт експрес-тестування

21.10.2021, Події
Друкувати

«Укрзалізниця» розгортає на вокзалах пункти вакцинації та експрес-тестування на COVID-19. Невакциновані пасажири прямо на вокзалі можуть за вигідною ціною зробити тест і отримати довідку, яка стане підставою для проїзду в разі негативного результату, - кажуть в УЗ.

Пункти експрес-тестування діятимуть на 10 вокзалах: у Кривому Розі, Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Мукачевому, Вінниці та Полтаві.

Пасажири, які мають квиток на поїзд, зможуть зробити експрес-тест за 350 грн, - обіцяють в УЗ.

Наші журналісти побували зранку на залізничному вокзалі "Кривий Ріг - Головний". На потяг "Львів - Запоріжжя" сьогодні сіли перші пасажири з тестами або сертифікатами вакцинації. Щоправда, ставлення до нововведення у людей, головно, негативне...

Крім швидкого тестування, на 5 вокзалах відкриють і пункти безкоштовної вакцинації - у Києві, Львові, Харкові, Одесі та Дніпрі. Надалі УЗ планує збільшувати перелік вокзалів.
 

Нагадаємо, від сьогодні на транспорті міжобласного сполучення діють карантинні обмеження. Крім квитка, пасажири мають надати документи: оформлений на порталі “Дія” “жовтий” чи “зелений” міжнародний чи внутрішній COVID-сертифікат на підставі отримання однієї дози вакцини або повного курсу вакцинації; або іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, які включені ВООЗ до переліку дозволених; або документ про отримання однієї дози вакцини – форма 063-О, яку можна отримати одразу після процедури у лікаря, який проводив щеплення; або Міжнародне свідоцтво про вакцинацію, яке буде чинним рік від дати останнього щеплення. Його можна оформити у лікаря, що проводив щеплення; або негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на COVID-19, чинні 72 години.

 

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах