О. Катриченко: У 2022 році будуть збережені всі міські програми підтримки мешканців багатоквартирних будинків. У тому числі - програма з модернізації ліфтів. Буде оновлено 100 ліфтів

31.12.2021, Події
Друкувати

Місто допомагає мешканцям в утриманні та наведенні ладу в їхніх будинках. Однією із найбільш дороговартісних статей витрат є ремонт ліфтового обладнання. У Кривому Розі це навантаження на себе взяла місцева влада. За час дії муніципальної програми з модернізації ліфтів капітально відремонтовано 609 ліфтів.

У тому числі,  по проспекту Гагаріна, 81 який був оновлений завдяки міській програмі. 

«Капітальний ремонт ліфтів - це одна з найдорожчих складових утримання багатоквартирних будинків. І ми розуміємо, що власникам квартир дуже складно самотужки провести такий обсяг робіт. Тому, ми допомагаємо мешканцям багатоповерхівок у цьому. Декілька років тому була прийнята і працює зараз міська програма із заміни ліфтів. Адже від їх стабільної роботи напряму залежить комфорт та безпека жителів будинків», - підкреслив заступник міського голови Олександр Катриченко.

У ході ремонту виконується повна заміна ліфтів. Зокрема: кабіни, лебідки, станції керування, канатів та інших основних вузлів зі встановленням сучасного обладнання, яке забезпечує комфортне та безпечне користування ліфтами. Крім того, у ліфтах встановлюється обладнання для забезпечення безпровідного диспетчерського зв’язку, що унеможливлює розкрадання кабелю зв’язку та тимчасове припинення експлуатації ліфтів. Нові ліфти облаштовані зручностями для користування маломобільних мешканців.

Для економії електроенергії використовуються енергозберігаючі технології. Після капремонту термін служби ліфтів становить щонайменше 25 років.

У міському бюджеті-2022 на розвиток та утримання житлово-комунального, дорожнього господарства та транспорту передбачено майже 2,5 млрд грнФінансування муніципальних програм підтримки мешканців багатоквартирних будинків «Теплий дім» збільшено в 10 разів, підтримки ОСББ - в 1,5 рази, програми відшкодування кредитів – понад 2 рази.

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах