Обшуки ДБР у криворізькій мерії – свідчення політичного тиску, - Максим Кудін, начальник міського юридичного управління

07.02.2022, Події
Друкувати

Сьогодні вранці Державне бюро розслідувань повідомило про обшуки у Криворізькій міськраді та виконавчому комітеті у межах "кримінального провадження щодо службової недбалості посадовців".

Керівник юридичного управління виконкому Криворізької міськради прокоментував такі дії силовиків. 

«Розцінюємо черговий силовий «забіг» ДБР до Криворізького міськвиконкому з автоматами не більше, як продовження брудного політичного тиску на міськраду Кривого Рогу.

Нагадаю, що за особистими командами екс-прокурора пана Луценка у період 2016-19 рр. було проведено понад 500 перевірок міськвиконкому всіма існуючими в Україні державними органами. Результат – нуль. Потім, у 2019 році, був перепочинок. Після того, як 2020 року на виборах криворіжці обрали Костянтина Павлова, а кандидат від «Слуги народу» програв, відновився масовий терор.
15 серпня було вбито мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, після чого терор посилився. Ми всі пам'ятаємо гучні заяви та цілі акти Держаудитслужби про нібито зловживання у криворізькій міськраді на астрономічну суму 27 мільярдів гривень. Минуло півроку, і всі ці заяви «здулися» і не підтвердилися. Тепер черговий «забіг» щодо нібито недоплачених податків компанією «АрселорМіттал Кривий Ріг». Ми завжди «за», щоби податків платилося більше. Але в даному випадку як юрист даю 100%, що це не закінчиться нічим, окрім як картинкою з автоматами на фоні міськвиконкому. Щоб просто переконати криворіжців, що «щось тут не те». Це не юриспруденція – це політика.

Також нагадаємо, що «Слуги народу», порушивши закон, відмовилися призначити вибори мера міста на 27 березня 2022 року. Але їм все одно. Вони вважають, що вони і є закон», - повідомив Максим Кудін, начальник юридичного управління виконкому Криворізької міськради.

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах