Освіта

КГЦ ШELTER+ стане першою організацією в Україні, яка отримає грант від поважного французького фонду «Ашан для молоді».  Першою ластівкою в цій співпраці стане "Дитячий ШELTER+", який стартує в суботу. 

Колектив Криворізької школи №15 ім. Миколи Решетняка відзначили грамотою Верховної Ради України.

Вранці 7 лютого правоохоронці отримали повідомлення про замінування загальноосвітніх навчальних закладів.

З 2 лютого шкільні заклади освіти міста відновлять звичайну роботу. Раніше навчальні заклади пішли на «дистанційку» через рекомендацію силовиків продовжити навчання в режими онлайн у зв’язку зі щоденними мінуваннями. Упродовж тижня школярі здобували знання в онлайн-режимі. А сьогодні у шкільні чати почала надходити інформація про відновлення навчального процесу за партами.

Сьогодні в Україні стартувала реєстрація на основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. Триватиме вона до 9 березня. Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

31 января, в понедельник, учебный процесс для школьников Кривого Рога продолжится в онлайн-режиме. Об этом сообщила директор Департамента образования и науки Татьяна Крипак.

У зв’язку зі стрімко зростаючим показником захворюваності на СOVID-19, Міністерство освіти рекомендує запровадити дистанційне навчання для учнів 5–11 класів, а також студентів, які здобувають вищу, передвищу або професійну освіту. Про це йдеться у рекомендаційних листах, надісланих керівникам закладів.

Анонім знову "замінував" усі школи Кривого Рогу. Задля безпеки дітей, школи сьогодні працювати не будуть. Діти - на дистанційному навчанні.

В понедельник, 24 января, учебный процесс в школах возобновляется. Об этом сообщает руководитель департамента образования и науки Татьяна Крипак.

19 січня відбулося позачергове засідання Криворізької міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Обговорювали питання подальшої роботи закладів освіти в умовах системних надходжень повідомлень про замінування, які отримують як у Кривому Розі, так і в інших містах України.

У Дніпрі підбили підсумки XI обласного щорічного конкурсу «Студент року – 2021»: 30 лауреатів, дипломантів та переможців, 10 номінацій.

С 18 октября Днепропетровская область решением Государственной комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и Областной комиссии ТЭБ ЧС переведена в «красную» зону по коронавирусу с соответствующими ограничениями. В том числе, школы были переведены на дистанционное обучение, а затем отправлены на каникулы.

До 7 листопада у криворізьких освітніх закладах оголошують канікули, - щойно повідомила директорка міського департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак. 

Із 19 жовтня всі школи та позашкільні заклади Кривого Рогу переходять на дистанційний режим навчання. Відповідне розпорядження отримали всі освітні заклади міста від начальниці департаменту науки і освіти Тетяни Кріпак.

Навчальний рік 2021-2022 розпочався в країні у звичному форматі – всі учасники освітнього процесу відвідують навчальні заклади у штатному режимі. Проте ситуація з сезонними вірусними хворобами і COVID-19 може погіршитись, тому МОЗ склало перелік умов переходу закладів освіти на «дистанційку». Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України.

Міністерство освіти і науки України затвердило методичні рекомендації для учнів початкової школи, відповідно до якого бальна система оцінок буде замінена літерами. Наказ та текст рекомендацій з’явився на сайті Міносвіти.

Ученица 9 класса Криворожского Покровского лицея Александра Белоус стала бронзовым призером Международного конкурса по астрономии и астрофизике International Astronomy and Astrophysics Competition of 2021. 

С 21 мая по всей Украине началось внешнее независимое оценивание для выпускников учебных заведений и просто желающих стать студентами. Пункты проведения внешнего независимого оценивания в Кривом Роге контролируются работниками полиции охраны.

С 21 мая по 15 июня состоится основная сессия внешнего независимого оценивания-2021. Про главные правила и особенности проведения тестирования напомнили в Департаменте образования и науки Криворожского горисполкома.

В Министерстве образования Украины заявили, что возможность детей очно посещать занятия в школах в следующем учебном году будет зависеть от эпидемической ситуации, как в отдельно взятых регионах Украины, так и от эпидемической ситуации по стране в целом.

Із понеділка, 26 квітня, всі учні 1-11-х класів закладів загальної середньої освіти продовжать освітній процес у дистанційному форматі, - інформує міський департамент освіти і науки.

Выпускников 11-х классов освободили от сдачи государственной итоговой аттестации в 2020/2021 учебном году. Такое решение приняли в связи с продолжающейся пандемией COVID-19. Об этом сообщили на сайте Министерства образования и науки Украины.

З 12 квітня у криворізьких закладах середньої освіти продовжать навчання в дистанційному режимі.

С 5 марта все школы были переведены на дистанционное обучение. Сегодня стало известно, что и на следующей неделе дети будут учиться дома.

Через загострення епідеміологічною ситуації, криворізькі освітяни посилюють карантинні вимоги у закладах і обмежують масові заходи, - повідомила начальниця департаменту освіти і науки Тетяна Кріпак. -  Із 22 березня криворізькі школярі йдуть на канікули.

Министерство образования и науки Украины рекомендует учебным заведениям разных форм собственности ввести дистанционное обучение. Это связано с повышением количества заболевших COVID-19 на территории страны. Об этом сообщается на официальном сайте Министерства образования и науки Украины.

11-класник Центрально-Міського ліцею Борис Лавроненко став стипендіатом Президента України. Криворізького ліцеїста відзначили за успішний захист наукової роботи у конкурсі Малої академії наук.

Состоялся областной этап всеукраинского конкурса-защиты научно-исследовательских работ учеников-членов малой академии наук Украины. Среди призеров - 7 криворожан, сообщает Департамент образования и науки Криворожского горисполкома.

В связи с реформой образования после окончания девятого класса ученики должны будут перейти в другое заведение – академический лицей или профильную школу. В Кривом Роге на 2021/2022 учебный год старшеклассников будут принимать 26 таких лицеев. Об этом сообщает департамент образования и науки Криворожского горсовета.

Новая система образования заработает полностью с 1 сентября 2024 года. Теперь вместо средних школ будут начальные, гимназические и лицеи. В Днепропетровской области на новый формат академических лицеев уже перешли семь школ. Об этом сообщили в пресс-службе Днепропетровской облгосадминистрации.

ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах