Соціум

Безкоштовну консультацію мешканці Кривого Рогу можуть отримати наступної середи, 27 березня.

 Стали відомі результати виборів по загальнодержавних багатомандатних виборчих округах (за інформацією Центральної виборчої комісії, дані по першій п’ятірці).

Деякі документи в програмі Дія приймаються на рівні з паперовими. Йдеться про електронні водійські права, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (техпаспорт) та студентський квиток. Про це повідомляє прес-служба Мінцифри.

У Кривому Розі реалізується унікальна для України програма підтримки жителів у сфері оплати комунальних послуг. З міського бюджету виділяються кошти на часткову компенсацію вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення.

Конкурс «Громадський бюджет» – це інструмент багаторічної тісної та плідної взаємодії влади з мешканцями міста. За п’ять конкурсів, починаючи з 2016 року, громадою було подано 598 проєктів у різних сферах розвитку міста, 237 проєктів підтримані жителями. Під час голосування за проєкти усіх п’яти конкурсів криворіжці віддали понад 511 тисяч голосів.

Звернення з вимогою захистити інтереси робітників Кривбасу направлено Президенту, до Кабінету Міністрів України, Верховну Раду та власникам підприємств.

У серпні ще 14 тисяч жителів отримають майже 20 млн грн матеріальної допомоги. Таке рішення було прийнято на серпневому засіданні виконкому.

Городянам пільгових категорій розпочали видавати багатофункціональні електронні «Картки криворіжця». Першим заявникам такі картки особисто вручив міський голова Юрій Вілкул.

У Кривому Розі розпочато видачу багатофункціональних електронних «Карток криворіжця» пільговим категоріям мешканців. Міський голова Юрій Вілкул особисто вручив картки першим заявникам.

Криворізька програма соцзахисту є найбільш  різнобічною, вона охоплює всі пільгові  категорії  жителів -  понад мільярд гривень спрямовано з бюджету на підтримку мешканців. Майже кожен третій мешканець Кривого Рогу отримує  грошову підтримку з міського бюджету. Лише за однією Програмою соціального захисту протягом останніх 5 років видатки зросли в 10 разів - до понад 700 мільйонів гривень, які отримують криворіжці.

У Кривому Розі за завданням мера Юрія Вілкула створена та вже кілька років працює комплексна  система, спрямована на  захист та піклування  про дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах. 

«АрселорМіттал Кривий Ріг» за минулий рік не виконав заходи Міської екологічної програми по виведенню з експлуатації об'єктів морально застарілого обладнання. Місто бореться за права криворіжців у судах, де зустрічає опір з боку представників підприємства. Проте, Третій апеляційний адміністративний суд ухвалив рішення про повернення справи за позовом міської ради до ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» до розгляду.

На червневій сесії підтримано рішення щодо виділення додаткового фінансового ресурсу на розвиток освіти.

Придбані за рахунок облбюджету 7 апаратів ШВЛ направлені в інфекційну лікарню. Також в інфекційну лікарню за рахунок коштів міського бюджету раніше було поставлено 24 апарата ШВЛ експертного класу і 10 моніторів.

За ініціативи міського голови Юрія Вілкула вперше у 2020 році буде надана одноразова матеріальна допомога багатодітним родинам на кожну дитину.

На засіданні виконкому міської ради міський голова Юрій Вілкул презентував безпрецедентну соціальну програму з підтримки криворіжців «Допомога. Захист. Підтримка – Соціальні ініціативи 2020», яка охопить усі галузі бюджетної сфери.

Комплексна соціальна програма на 2020 рік, яку презентував міський голова Юрій Вілкул, охоплять всі соціальні галузі бюджетної сфери. Соціальний захист - 439 млн грн, освіта - 146 млн грн, охорона здоров’я - 83 млн грн, адаптація дітей з обмеженими можливостями - 3 млн грн, пільги на оформлення паспортів та майна 2 млн грн, фізична культура і спорт - 1,5 млн грн.

Мер Кривого Рогу Юрій Вілкул презентував криворіжцям розроблену за його ініціативою програму «Допомога. Захист. Підтримка – Соціальні ініціативи 2020». Комплексна програма, над детальною розробкою якої працювало багато спеціалістів охоплює різні категорії мешканців. Це - і багатодітні сім’ї, і сім’ї учасників АТО, афганці, чорнобильці, школярі та багато інших. Тим або іншим видом соціальної підтримки, згідно програми у 2020 році буде охоплений кожен третій криворіжець. На це планується виділити рекордні 700 млн грн.

У департаменті фінансів відзвітували про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року. Доходи склали 6 млрд. 6,3 млн. грн., Кривий Ріг отримав субвенції з інших бюджетів (державного та обласного) у сумі 1 млрд. 863,1 млн. грн. або 31% з усіх надходжень.

1 листопада міський голова Юрій Вілкул вручив ключі від власної, капітально відремонтованої квартири Дмитру Касану. Місто виділяє гроші на капремонти тих квартир, де єдиним власником або користувачем житла є дитина-сирота, або дитина, позбавлена батьківського піклування.

У місті на обліку перебуває 31 тис. осіб з інвалідністю, у тому числі 2,6 тис. дітей.

Робота працівників мас-медіа завжди несподівана, пов’язана із різними надзвичайними, нестандартними, а іноді й небезпечними ситуаціями, які вимагають від них рішучих, кваліфікованих, безпечних для себе і оточуючих дій.

У Кривому Розі підбили підсумки оздоровчої кампанії-2019 та нагородили кращих організаторів дитячого дозвілля.

20 вересня, вся журналістська братія України була у мовчазній журбі, адже цього дня, у День пам’яті українських журналістів, згадують усіх, хто багато років відпрацював пліч-о-пліч, та, не завершивши черговий репортаж або нарис, пішов у вічність.

На вересневому засіданні виконкому були підтримані всі рішення соціального спрямування.

На серпневому засіданні виконкому міськради підтриманий проект-рішення про виділення додаткових 1,1 млн. грн. на виплату матеріальної допомоги мешканцям.

У Кривому Розі працює програма соціального захисту окремих категорій мешканців міста, якою передбачена допомога кожній родині, яка виховує дітей з особливими потребами та дітей-сиріт і позбавлених батьківського піклування.

У Кривому Розі, у порівнянні з іншими містами, виділяється на 30-40% більше коштів на соціальний захист мешканців.

У Кривому Розі в повному обсязі збережені і продовжують працювати для криворіжців муніципальні програми «Здоров'я Нації» та «СТОП-інфаркт». Цього року Їх фінансування заплановано збільшити у порівнянні з минулим - «Здоров'я Нації» на 87,5 млн.грн. (і складає 209,8 млн.грн.) та «СТОП Інфаркт» на 12,5 млн. грн. (23,4 млн.грн.).

К новому учебному году в Кривом Роге сделают капитальный и текущий ремонт в 129 общеобразовательных учреждениях. Планируют установить 969 энергосберегающих окон. Будет построено 5 индивидуальных тепловых пунктов.

ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах