Сонячні барви рідного міста

28.05.2014, Культура
Друкувати

Виставка робіт криворізьких митців під назвою «Моє сонячне місто» відкрилася з нагоди 239 річниці заснування Кривого Рогу.

20 художників презентували свої роботи у міській виставковій залі. Триватиме виставка протягом місяця. Відвідувачі мають нагоду побачити дві особисті та одну загальну серії робіт, присвячених Дню нашого рідного міста.

Вітала художників і відвідувачів директор виставкової зали Ольга Валенська, відзначивши, що цього разу серед художників знайшлося багато бажаючих продемонструвати свій талант. Серед них – визнаний майстер пензля Леонід Давиденко (звертає на себе увагу його картина «Козак Ріг»).

– З’явилися й нові імена, але їхні роботи також виконано на гідному рівні, - наголосила Ольга Володимирівна. - Особливо приємно, що серед молодих авторів багато талановитих жінок. Взяти хоча б роботи Олени Телятник чи Анастасії Ярошевич, які відрізняються оригінальним стилем та урізноманітнюють, збагачують виставку.

Незважаючи на те, що час зараз не з легких, на картинах переважають яскраві кольори, багато пейзажів. Зображено й архітектурні споруди міста, є декілька портретів.

Отож, завітайте до виставкової зали, і самі зможете переконатися в тому, що Кривий Ріг - це справді сонячне місто.

 

Тетяна Орєхова,
студентка Дніпропетровського національного університету
імені Олеся Гончара.
Фото Андрія Трубіцина

 

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах