Тепло і затишок «Родинного кола»

23.05.2014, Культура
Друкувати

Травень дарує нам чимало приводів для святкувань. Серед них – День матері та День родини. У Кривому Розі склалися добрі традиції відзначення таких світлих дат. Однією з них є проведення міського фестивалю «Родинне коло».

Учасників гостинно розмістив ЦДЮТ «Дружба». Хол майорить яскравими експозиціями, в яких представлено твори декоративно-ужиткового мистецтва. Кожна робота виконана з любов’ю, адже працювала над нею родина. Тут і вишивка, і бісер, і живопис, і ляльки-мотанки... Що в черговий раз доводить: криворізька земля багата на таланти. Але це лишень перша частина родинного фестивалю-конкурсу. У другій – сім’ї представляли свої таланти співаків, танцюристів, музик. Хоч вони й не професійні артисти, кожен номер вирізнявся майстерністю та щирістю.

Відкриваючи свято, голова комітету у справах сім’ї і молоді виконкому міськради Світлана Лавренко зазначила:

– П’ятнадцятий раз у нашому місті відбувається фестиваль сімейної творчості «Родинне коло». За час існування фестивалю в ньому взяло участь понад 500 сімей. Криворізькі родини – талановиті. Батьки приділяють увагу розвиткові творчих здібностей своїх дітей, їх розумовому вихованню. І юні криворіжці гідно представляють рідне місто на різноманітних конкурсах, предметних олімпіадах, спортивних змаганнях. Родина, у якій панують єднання, любов, – завжди міцна й щаслива.

Серед розмаїття прекрасних експозицій та яскравих номерів журі все ж довелося обрати кращих. Цього року в категорії декоративно-ужиткового мистецтва І місце поділили родини Рибак і Любас, ІІ – за родиною Фомічових, ІІІ посіла родина Купчик. У художній самодіяльності перемогу виборола родина Васюта, ІІ місце – у родини Федотових, а на ІІІ – родина Єлькіних.

Дар’я Ворона, "Червоний гірник". Фото Дмитра Любченка

 

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах