У Кривому Розі під завалами загинув робітник однієї з шахт

03.12.2021, Події
Друкувати

Вночі 2 грудня загинув один з працівників шахти Артем-1. Чоловіку було 48 років. Інформацію про це підтверджують в Криворізькому районному управлінні поліції.

Відомо, що 2 грудня приблизно о 4:00 уламками породи завалило одного з працівників шахти. Від отриманих травм чоловік загинув одразу. Приїхавши на місце події, медики лише констатували смерть постраждалого.

На «АрселорМіттал Кривий Ріг», що займається розробкою руди на цій шахті, повідомили, що померлий був співробітником підрядної організації.

Наразі за фактом смерті працівника відкрито кримінальне провадження за ч.2 статті 272 «Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на виробництві або будь-якому підприємстві особою, яка зобов'язана їх дотримувати, якщо це спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки».

За попередньою версією, з 1 на 2 грудня о 2.40 стався обвал гірничої породи, під яким опинився прохідник. Під час цієї робочої зміни працівники підрядної організації виконували роботи на підземному горизонті –1135 м шахти.

На місце події терміново прибули медичні працівники підземного оздоровчого пункту «АрселорМіттал Кривий Ріг» та реанімаційна бригада міської швидкої допомоги, проте, на жаль, реанімаційні дії не допомогли. О 4.10 медики констатували смерть.

Працівники викликали на підприємство представників національної поліції, прокуратури, державного нагляду за охороною праці.

Джерело: https://one.kr.ua/news/38429

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах