В Україні вночі відбулась хакерська атака на урядові сайти

14.01.2022, Події
Друкувати

В ніч на 14 січня приблизно шість урядових сайтів перестали працювати. Посприяли цьому невідомі хакери, а на декількох веб-сторінках з’явилася погроза витоку персональних даних. Загалом «лягли» сайти Кабміну, МОН, «Дії», ДСНС, Мінагрополітики, Міністерства розвитку громад. Наразі працюють над відновленням сайтів, вже запрацювала головна сторінка Кабінету міністрів.

Приблизно о сьомій ранку на сторінці Міністерства освіти і науки України з’явилось повідомлення про глобальну хакерську атаку, яка сталась в ніч з 13 на 14 січня. «Постраждали» урядові сайти. Наразі тривають роботи з відновлення сайтів та даних, які були у них.

«Поки тривають роботи з усунення несправності, а також працює СБУ та кіберполіція», – зазначається на сторінці МОН.

Крім того, на декількох сайтах розмістили наступне повідомлення: «Українець! Всі ваші особисті дані були завантажені в загальну мережу. Всі дані на комп’ютері знищуються, відновити їх неможливо. Вся інформація про вас стала публічною, бійтеся і чекайте гіршого. Це Вам за ваше минуле, сьогодення і майбутнє. За Волинь, за ОУН УПА, за Галичину, за Полісся і за історичні землі».

Станом на 10 годину ранку так і не запрацювали сайти: Міністерства освіти і науки України, «Дія», Міністерства розвитку громад та територій України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, а також Міністерства аграрної політики та продовольства України.

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах