Ю. Вілкул: У 2022 році буде не тільки продовжена, а й значно збільшена підтримка ОСББ та мешканців багатоповерхівок - спрямуємо кошти на оновлення ліфтів, програми термомодернізації будинків та розпочнемо нову програму із заміни вікон

26.11.2021, Події
Друкувати

Суттєво збільшено фінансування відповідних програм у порівнянні з 2021-м: «Теплий дім» - збільшення в 10 разів, підтримки ОСББ - в 1,5 рази, програми відшкодування кредитів – понад 2 рази.

Зараз вже немає житлових багатоквартирних будинків, що належать місту або йому підпорядковуються - криворіжці стали господарями своїх приватизованих квартир. Багато хто створив ОСББ. Але, в сьогоднішній ситуації ми розуміємо, що наприклад, виконати дорогий капремонт ліфта або покрівлі людям просто не під силу, - підкреслив Юрій Вілкул.

«Незважаючи на складну економічну ситуацію в країні, у наступному році ми продовжимо всі міські програми, які допомагають мешканцям багатоквартирних будинків зробити їх більш комфортними теплими і затишними. У місті діють програми підтримки ОСББ, які згорнуті або не діють вже в багатьох містах України та відшкодування частини кредитів щодо енергоефективних заходів, на допомогу мешканцям багатоквартирних будинків проводимо конкурс «Теплий дім». Крім того, ми розширимо заходи цих програм», - підкреслив Юрій Вілкул, в.о. міського голови.

Крім того, особливу увагу буде приділено заходам з енергозбереження у житловому фонді. На відшкодування частини кредитів на енергоефективні заходи у житловій сфері (ОСББ, ЖБК) будуть спрямовані кошти міського бюджету. У 2022 році в Кривому Розі виконають термомодернізацію близько 170 будинків.

Планується розширити заходи програм «Теплий дім» та підтримки ОСББ, де буде передбачений новий напрямок - заміна вікон у під'їздах. Ця програма охопить близько 900 багатоквартирних будинків

«Завдяки муніципальній програмі підтримки ОСББ жителі мають можливість капітально ремонтувати покрівлі своїх будинків, системи централізованого опалення, мережі електропостачання, водопостачання, міжпанельних швів. Об’єднання самостійно обирають вид робіт та є безпосередніми одержувачами бюджетних коштів. У Кривому Розі вже більше 170 будинків, у яких створені об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, за підтримки міста виконали капітальний ремонт»,- зазначила Світлана Сереженко, начальник управління житлової політики.

Крім того, у місті продовжується системна робота з оновлення ліфтів в житловому фонді. У багатоповерхівках Кривого Рогу вже виконано заміну 605 ліфтів. У наступному році заплановано відремонтувати ще 100 ліфтів.

0 коментарів
ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах