Блог користувача admin

Старший писатель
04.08.2015

4 серпня свій 77-й день народження святкує Почесний громадянин міста Кривого Рогу, генеральний директор ПАТ «Криворіжіндустрбуд» Микола Земляний. Про життєвий вибір, плани на майбуття, своє джерело сили він розповів «ЧГ».

Старший писатель
12.06.2015

Вивчаючи демографічні процеси в окупованому Кривому Розі (1941-1944 рр.), автор натрапив на документ, який руйнує підрахунки дослідників про кількість жертв серед цивільного населення міста в ту добу.

Нагадаймо: зазвичай у літературі йшлося про те, що таких тут було більше 7 тисяч. А найбільшим за кількістю жертв місцем, де упокоїлися їхні останки, були шурфи шахти ім. Валявка – до 6,5 тисячі.

Старший писатель
21.04.2015

«Батько» українського року, музикант, виконавець, постановник, продюсер, актор театру та кіно, модельєр одягу… Це, зрозуміло, далеко не всі грані творчого таланту Олега Скрипки - фронтмена вітчизняного гурту «Воплі Відоплясова».

- Олеже, у списку міст всеукраїнського туру гурту «ВВ» разом із обласними центрами – Умань, Біла Церква, Кривий Ріг... Чому саме такий маршрут?

Старший писатель
31.03.2015

Сорок років тому, в травні 1975-го, було урочисто відзначено 200-річчя з дня заснування Кривого Рогу. Ця дата була встановлена на підставі знайденого в Центральному державному історичному архіві (м. Київ) документа, який називається «Розклад заснованих від Новоросійської губернії в запорозьких землях до Олександрових Шанців пошт з показом в яких саме місцях і з яких куренів в них козаки попароконні знаходяться». Вказане джерело датувалося 27 квітня (8 травня) 1775 року.

Старший писатель
20.03.2015

Якщо ви хочете зберегти свій слух, слухайте музику не більше однієї години на день — такі нові рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ).

 З кожним роком зростає кількість людей, у яких виявляються перші ознаки хронічної глухоти. І, що більш насторожує фахівців, більша частина з цього числа — це молодь і підлітки. За оцінкою ВООЗ, на сьогодні близько 1,1 мільярда підлітків у всьому світі мають високий ризик пошкодження слуху. Причина цього — прослуховування музики протягом довгого часу і на дуже високій гучності.

Старший писатель
18.02.2015

Когда в Кривом Роге вандалы разрушили памятник Серго Орджоникидзе, его автор, всемирно известный скульптор Александр Васильевич Васякин, тяжело заболел – слишком силен был удар для ветерана, прошедшего Великую Отечественную и пережившего блокаду Ленинграда. Что может быть для художника страшнее, чем то, что необразованные человекоподобные дикари сейчас безжалостно уничтожают дело всей его жизни, дело, в которое он вложил всю свою душу, свой талант.

Старший писатель
12.02.2015

Великий український поет Тарас Шевченко свого часу сказав: «Учітесь, читайте, І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь». А отже, пізнанню чогось нового, а особливо іноземних мов, і в ті далекі часи приділялась велика увага. Тим паче – сьогодні, коли існує маса можливостей поповнити свій багаж знань та вмінь. Це й мандрівки, спілкування з носіями мови через Інтернет або особисто, самонавчання, навчальні курси, репетитори. У Кривому Розі всім бажаючим поспілкуватися польською мовою таку можливість надає бібліотека польської літератури.

Старший писатель
20.11.2014

Детство – важнейший и неповторимый период в становлении личности. Именно в это время ребенок формируется физически, психически и интеллектуально, приобретает необходимые знания, умения и навыки. И именно в этот период он требует наибольшего внимания, общения и защиты. Очень важно научить маленького человека ценить здоровье и соответственно относиться к своей безопасности.

Старший писатель
11.11.2014

Як відомо, у здоровому тілі – здоровий дух. Щоб підтримувати тіло здоровим, потрібно провести чітку межу між просто смачними продуктами і смачними, які корисні для здоров’я. Ми підібрали 10 найкорисніших продуктів у світі, які захистять вас від багатьох захворювань.

Старший писатель
24.10.2014

Що ви знаєте про нетрадиційне використання чаю? Можна покласти чайні пакетики на очі або почистити сухим чаєм килим. А ще?

Останні записи в блогах