Блог користувача Ольга Миза

блогер
28.01.2016

Голос Дмитра Лазуткіна добре відомий шанувальникам великого боксу, адже саме він лунає за кадром боксерських баталій, додаючи більшої емоційності видовищним двобоям.

блогер
07.05.2015

Кривий Ріг став п’ятим містом, в яке з презентацією своєї нової книги «Життя Марії» завітав сучасний український поет, прозаїк та перекладач Сергій Жадан. Видання створювалось як щоденник за доволі короткий термін. Воно містить 80 текстів: 60 віршів автора й 20 перекладів поезій Чеслава Мілоша.

блогер
06.03.2015

Ви приємно вразите матусю, дружину, кохану, сетру, бабусю, якщо зробите разом з нами оригінальний подарунок до 8 Березня.

Матеріал для роботи: рожевий та зелений гофропапір; круглі шоколадні цукерки; дерев’яні шпажки; ножиці; клей або клейовий пістолет; скотч.

блогер
23.01.2015

Кажуть, що свій янгол-охоронець є в кожної людини. На жаль, побачити його ми не можемо, однак у наших силах зробити собі невеличкий оберіг – ляльку-мотанку у вигляді цього крилатого посланця. А допоможе нам у цьому методист КПНЗ "ЦДЮТ Дзержинського району" Наталія Горевич.

блогер
04.12.2014

У кожного є своє унікальне свято — День народження, на який більшість чекає з величезним нетерпінням. За однією із версій, його почали відзначати ще у первісні часи. Тоді людина вірила, що в день появи на світ вона стає особливо вразливою для злих духів. Одноплемінники оточували її та захищали добрими побажаннями, а пізніше почали робити й різноманітні підношення. З плином історії ритуал зазнавав змін. Обов’язковим елементом дійства став торт, яким частували гостей.

блогер
18.11.2014

Мабуть, у кожного вдома знайдеться декілька кілограмів макулатури, яку лінуєшся донести до пункту прийому вторинної сировини. Це нам і потрібно. Папір ми використаємо для створення підставки для ручок та олівців.

Таким «рецептом» поділилася з нами Мілана Корякіна, майбутній кухар. Дівчина закінчила художню школу, тому творча жилка в неї проявилася з дитинства. Нові ідеї можуть з’явитися прямо посеред ночі. Тоді незрозуміло звідки беруться сили у боротьбі зі сном, і майстриня починає творити. Нас вона навчила робити паперовий стаканчик, у якому поселилися неслухняні олівці.

ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах