Блог користувача Анна Родічкіна

кореспондент
04.03.2014

Ми вже ввійшли в Рік Коня, «офіційно» ця благородна тварина вступила у свої сили наприкінці січня, коли новий рік розпочався за східним календарем. Відтак, ми вирішили пізнати власника року поближче.

кореспондент
15.02.2014

З гуртом «ПікUP», хлопцями з Тернівського району, ми зустрілися в столиці після їхнього успіху на фестивалі «Червона рута». Це найстарший та один з найбільших на теренах українського музичного простору фестиваль сучасної молодіжної музики бренду «Зроблено в Україні». І цього разу на «Червоній руті» засвітилися криворізькі виконавці.

кореспондент
06.01.2014

Перед тим, як потрапити на ялинку чи на полицю супермаркету, кольорові кулі опиняються в руках художників, а перед тим – у руках розфарбовувачів, а перед тим – купаються в гарячій ванні, а перед тим – нагріваються до шестисот градусів, а перед тим...

кореспондент
25.12.2013

З таким запитанням ми звернулися до нашого земляка Сергія Гіріка, який займається перекладами наукової літератури.

Нині Сергій – аспірант Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С. Грушевського НАН України.

кореспондент
06.11.2013

Оля і Толик живуть з батьком. Маму майже не бачать. Тільки з випадково почутих уривків телефонних розмов знають, що вона вперто відстоює своє право на виховання дітей.

кореспондент
28.08.2013

Про Дмитра Яструба«Червоний гірник» писав приблизно рік тому. Тоді хлопчина здивував своїми викрутасами на велосипеді-«беміксі» всіх прихильників телешоу «Україна має талант». Тож коли ми дізналися, що велоакробат працює в Китаї, вирішили будь-що знайти можливість поспілкуватися з ним. Дмитро залюбки розповів нам про свої «китайські канікули».

кореспондент
12.07.2013

– Мені 25, я з Каліфорнії. Мій штат розташований на березі океану. В університеті я вивчала міжнародні комунікації, працювала на телешоу. І от тепер я в Україні.

кореспондент
21.06.2013

Саме цей рядок фронтмен «Флітів» назвав своїм улюбленим. З Андрієм Макарівом ми поспілкувалися прямо перед концертом у клубі «MАDiSAN», куди славнозвісні івано-франківці приїхали презентувати новий альбом. Диск з назвою «Вихід є!» першого травня з’явився у Всесвітній мережі.

кореспондент
17.06.2013

Аристократична, витончена актриса з цікавим іменем – Нюся Удовенко – цього року відзначає сорокаріччя творчої діяльності. Чотири десятки років вона віддала служінню Мельпомені в академічному міському театрі драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка.

кореспондент
07.06.2013

Депресивний Сіетл, Нью-Йорк зі сміттям і пацюками та по-домашньому затишний Лондон. Надія Гербіш не мислить свого життя без мандрівок по світу. Перекладає книжки з англійської, а між тим пише свої історії. Завдяки культурно-громадському центру «ШELTER+» криворіжці могли поспілкуватися з авторкою «Теплих історій до кави» і «Теплих історій до шоколаду», тернопільчанкою Надією Гербіш.

Останні записи в блогах