Блог користувача Тетяна Дрєєва

автор
13.10.2014

«Серце віддаю дітям», – говорив колись відомий педагог Василь Сухомлинський. Серце, звісно, дуже вагомий внесок у виховання. А от у закладі, про який піде мова, дітям віддають не лише серце, а й батьківське тепло, дбайливу турботу, надійний прихисток, робочий і вільний час, а часом (у форс-мажорних обставинах) навіть тимчасовий притулок у власній оселі. Але головне – тут дарують надію і впевненість у завтрашньому дні. 

автор
25.09.2014

Відстежуючи перебіг дії нового порядку реєстрації речових прав на нерухоме майно, на пряму лінію з нашими читачами ми запросили начальника Криворізького бюро технічної інвентаризиції Антона Ільченка та начальника технічного відділу Ірину Тимошенко. Основною метою нашого спілкування було нагадати містянам, що комунальне підприємство БТІ наразі не втратило своїх головних функцій.

автор
25.09.2014

Вересень тільки розпочався, а проблем у криворізьких освітян вже повний кошик. У ЗМІ почала ширитись інформація про різноманітні негаразди у наших школах. Відповісти на злободенні питання журналістів зголосилася начальник управління освіти і науки виконкому міськради Наталія Касимова.

автор
22.08.2014

Вперше я побачила його полотна на фото в мережі Фейсбук і ще раз принагідно подякувала Цукербергу за чудовий винахід, бо навряд чи колись побачу ці унікальні, вражаючі твори наяву (а дуже б хотілося). Я тут же попросилася у друзі до митця і з'ясувала, що Ігор Поліщук не лише талановитий живописець і людина тонкої душевної організації, а й філософ з аналітичним мисленням, правдолюб і палкий патріот...

автор
14.08.2014

Цьогоріч “Червоний гірник” святкуватиме своє 90-ліття. У нашій постійній ретроспективній рубриці ми разом з вами згадуємо найвагоміші, найприкметніші події, що сталися на теренах Криворіжжя протягом цих літ. Наш зворотний часовий відлік вже дістався буремних, сумнозвісних 90-х. Сьогодні до вашої уваги рік 1996-й...

автор
02.07.2014

Ми вже неодноразово розповідали вам про проект РЕОП – «Розбудови спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України», координатором якого у Кривому Розі є Андрій Нагорний. Сьогодні на питання щодо бюджетного планування у місті відповідає економіст, підприємець Євген Рябий.

автор
27.05.2014

У квітні наш земляк, полярник Микола Маковій, повернувся із 15-ї, останньої для нього, експедиції до антарктичної станції «Академік Вернадський». Ми зустрілися з Миколою Івановичем, аби розпитати про мету експедиції та його відчуття від прощання з південним континентом, якому він присвятив 29 років свого життя.

автор
14.05.2014

Події останніх місяців яскраво показали, що насправді все залежить від нас самих. Пам'ятаєте, як у Цоя: «Все знаходиться в нас!» Буремні місяці засвідчили, наскільки кожен з нас любить землю, на якій живе, в якій мірі прагне покращити життя своєї держави і підняти його до вищого цивілізаційного рівня. Не будемо торкатися вищих ешелонів влади чи високих матерій, і так маємо вдосталь приводів філософствувати та дискутувати на кухнях. Тож ні слова про політиків та олігархів. Почнемо з себе, звичайних смертних, та з дрібниць, із яких, власне, й складається наше життя.

автор
08.05.2014

24 березня він відсвяткував свій 88-й день народження, але ясному аналітичному розуму, зваженості й мудрості ветерана Великої Вітчизняної війни Олександра Опанасовича Варешка може позаздрити й молодь. Мій шанований співрозмовник (а за приємним збігом обставин, ще й земляк) у далекому буремному минулому був вправним артилеристом.

автор
24.04.2014

Напружена соціально-політична ситуація в країні, військова агресія сусідньої держави спричиняють чимало психологічних проблем: тримають нас у стані депресії і тривоги. Постійні стреси провокують невротичні стани і пробуджують агресивні настрої. У нашому місті створено безкоштовну психологічну службу, яку очолює психолог, директор екомистецького простору «Скриня», член «Об’єднання відповідальних громадян» Світлана Мокрякова.

Останні записи в блогах