Блог користувача Віталій Ткачук

завідувач відділу медицини і спорту
19.08.2014

Чи знаєте ви, шановні читачі, що в нашому індустріальному мегаполісі є палкий ентузіаст велоспорту, котрий на своєму двоколісному другові умовно обігнув земну кулю по екватору 12 разів! Здійснив це за 55 років, подолавши більше півмільйона реальних кілометрів. Мова йде про викладача фізкультури Криворізького природничо-наукового ліцею Юрія Скоробогатова, який уже відсвяткував своє 70-річчя, з чим його і вітаємо.

завідувач відділу медицини і спорту
04.08.2014

Нестабільна й тривожна політична обстановка в країні, військові дії на Донеччині, Луганщині негативно впливають на самопочуття, душевний, фізичний стан багатьох наших співвітчизників і навіть на здоров’я. Окрім страху, стресів, депресії, чимало хто, беручи все близько до серця, переживаючи про завтрашній день, позбавляється сну. Як його зберегти, знає завідуючий диспансерним відділенням № 1 комунальної установи «Криворізький психоневрологічний диспансер» ДОР» Петро Макієнко.

завідувач відділу медицини і спорту
21.07.2014

На календарі вже маківка літа, тож існує велика небезпека в таку спеку отруїтися неякісними продуктами харчування та потрапити на лікарняне ліжко. Як цього не допустити, знає та застерігає головний спеціаліст санітарно-гігієнічного відділу відокремленого структурного підрозділу Криворізького міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби в Дніпропетровській області Тетяна Семенова.

завідувач відділу медицини і спорту
08.05.2014

Шановні читачі! Ми продовжуємо відлік часу до 90-річчя «Червоного гірника», яке святкуватимемо 7 грудня 2014 року. Цьогоріч отримуєте чимало приємних сюрпризів, серед яких – ретроспективна рубрика «Про це писав «Червоний гірник». Сьогодні до вашої уваги – рік 2003.

завідувач відділу медицини і спорту
23.04.2014

Шановні читачі! Ми продовжуємо відлік часу до 90-річчя «Червоного гірника», яке святкуватимемо 7 грудня 2014 року. Цьогоріч отримуєте чимало приємних сюрпризів, серед яких – ретроспективна рубрика «Про це писав «Червоний гірник». Сьогодні до вашої уваги – рік 2004.

завідувач відділу медицини і спорту
04.02.2014

Нещодавно вийшла друком гарна й змістовна книга «Окраса рідної землі», присвячена 90-й річниці з дня заснування Широківщини (ПП «Видавничий дім»).

завідувач відділу медицини і спорту
24.12.2013

Щороку проблема хворих на цукровий діабет стає все нагальнішою в нашій країні, зростає й кількість тих, хто з нею живе. Не виняток наш Кривий Ріг, і це не може не викликати занепокоєння з боку медиків, влади. Тому на базі КЗ «Міська клінічна лікарня №2» Дніпропетровської обласної ради» було створено нові належні умови для тих, хто страждає на діабет.

завідувач відділу медицини і спорту
12.12.2013

За останні 20 років нас, українців, на 7 мільйонів стало менше. І сьогодні демографічна ситуація все ще залишається незадовільною: зменшується середня тривалість життя наших співвітчизників, фіксується висока смертність, особливо серед осіб працездатного віку.

завідувач відділу медицини і спорту
02.12.2013

Тайський бокс, як відомо, хоча й не входить до олімпійських видів спорту, та організатори Всесвітніх ігор із єдиноборств вирішили ці планетарні змагання проводити за олімпійською програмою.

завідувач відділу медицини і спорту
12.11.2013

Наш молодий криворізький земляк у складі команди кадетів з важкої атлетики нещодавно в Тернополі став чемпіоном України у ваговій категорії до 62 кілограмів. Це радість не лише для його наставників, але й для домашніх.

ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах