Блог користувача Мотрона Панова

кореспондент
28.01.2015

Уроки Тетяни Воронової. Метка на слово Фаїна Раневська якось зауважила: «Старість – це не те, скільки тобі років, а те, коли замість телефону в квартирі дзвонить тільки будильник». За цією міркою нашу колишню червоногірничанку Тетяну Петрівну Воронову навіть у поважному віці можна було вважати молодою, бо їй завжди телефонувало багато людей – і вдячні читачі, які роками акуратно вирізали з газети та зберігали в домашніх архівах сторінки з її «Ріднокраєм», і вдячні родичі тих, чиї імена вона як досвідчений історик і вдумливий журналіст зуміла повернути із забуття. Телефонували дослідники-краєзнавці, для яких компетентна думка Воронової була визначальною.

кореспондент
31.07.2014

З Василем Сичовим останнім часом стрічалися на кільці 44-го кварталу. У гурті інших колекціонерів всього і вся він розпродував свою бібліотеку. Не тому, що потребував копійки, а тому, що нікуди було з нею дітися. Для нас з ним, людей приблизно одного покоління, цей вимушений розпродаж дорівнював відмиранню частки душі. Може, молодим моїм сучасникам цього й не зрозуміти, але ми, зайшовши до когось у гості, найперше звертали увагу не на статки господарів, чи, як тепер кажуть, на упаковку оселі, а кидалися до книжкових полиць, вишукуючи поглядом те видання, за яким полювали, та так і не вполювали. Пригадую, як, завітавши на хвильку, Василь Сичов жадібно перебирав книжки моєї домашньої бібліотеки, прицмакуючи язиком, котрусь ніжно гладив, так, наче то була жива істота.

кореспондент
17.07.2014

Щодня виходять в ефір програми державної ТРК «Криворіжжя», якій нещодавно виповнилося 20 років. Якщо ж зазирнути в глибшу історію, то насправді редакція радіомовлення «Криворіжжя» у складі Дніпропетровського обласного телебачення і радіомовлення працювала в нашому місті з п’ятдесятих років минулого століття. Протягом 35 літ її незмінно очолював відомий криворізький журналіст Володимир Мурай. У 1988 р. тоді Дніпропетровським телерадіокомітетом було прийнято рішення про відкриття в Кривому Розі також і міської телевізійної редакції.

кореспондент
14.07.2014

Хто з нас хоч раз у житті не казав собі: ось піду на пенсію і тоді займуся своєю улюбленою справою, на яку нині бракує часу. Уже два місяці поспіль в Музеї трудової слави ПАТ «Центральний ГЗК» у приміщенні УКК ПАТ «ЦГЗК» по вул. Мусоргського працює виставка традиційного народного та декоративно-ужиткового мистецтва «Барви мого життя», учасниками якої стали 22 колишні працівники комбінату. За цей час її відвідали понад 1300 глядачів. У «Книзі відгуків» залишено 140 захоплених записів. Організатором виставки стала рада ветеранів ПАТ «ЦГЗК» на чолі з Анатолієм Лушпієм.

кореспондент
20.06.2014

Біда бідою, а літо – за розкладом. І відпустка теж. А відтак, на початку червня зірвала на стовпі повідомлення про те, що є охочі відвезти мене до моря на вибір до Скадовська, селища Лазурного та Залізного Порту.

кореспондент
16.06.2014

Як ми вже повідомляли, наприкінці травня Тернівському району виповнилося 45 років, і весь 2014 рік мине для нього під егідою цієї дати. Сьогодні це потужний промисловий район, який налічує 11 промислових підприємств, у т. ч. ПАТ «Північний ГЗК», шахти ПАТ «Кривбасзалізрудком» та ПАТ «ЦГЗК», продукція яких знана і затребувана в Європі та світі. Проте район – це ще й соціальна інфраструктура, яка обслуговує понад 80 тисяч городян, створюючи комфортні умови для їх проживання. І забезпечити її належне функціонування є безпосереднім завданням влади. Ось про це й говоримо з головою Тернівської районної у місті ради Володимиром Терьохіним.

кореспондент
04.06.2014

Шановні читачі! Ми продовжуємо відлік часу до 90-річчя «Червоного гірника», яке святкуватимемо 7 грудня 2014 року. Цьогоріч отримуєте чимало приємних сюрпризів, серед яких – ретроспективна рубрика «Про це писав «Червоний гірник». Сьогодні до вашої уваги – рік 2001.

кореспондент
20.05.2014

Шановні читачі! Ми продовжуємо відлік часу до 90-річчя «Червоного гірника», яке святкуватимемо 7 грудня 2014 року. Цьогоріч отримуєте чимало приємних сюрпризів, серед яких – ретроспективна рубрика «Про це писав «Червоний гірник». Сьогодні до вашої уваги – рік 2002.

кореспондент
13.05.2014

Як часто, обертаючись в орбіті власних життєвих клопотів та інтересів, ми навіть не замислюємося над тим, що, можливо, зовсім поруч із нами живуть маленькі чи дорослі люди, які потребують уваги, нашої з вами в тому числі, як кажуть, не з обов’язку, а по душі. Про це говоримо з волонтерами молодіжної організації АТ «Корум Криворізький завод гірничого обладнання», які завітали до багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру «Сузір’я», де виховуються 108 дітей з вадами слуху та мовлення.

кореспондент
29.04.2014

Кажуть, час загоює найболючіші рани, втамовує найпекучіший біль. Та знадобиться не одне століття, щоб наша земля загоїла рани після Чорнобильської катастрофи 1986 року. Ось уже 28 літ не стихає біль тих, кого накрила чорнобильська радіаційна хмара, - жителів благословенного українського Полісся, котрі мусили покидати свої домівки, ліквідаторів аварії, що, мов ті журавлі, все відлітають і відлітають у вічний вирій.

Останні записи в блогах