Безперечно, система української освіти вимагає радикальних змін та реформ. І прикладом у цьому для нас можуть служити ефективні нововведення в освітній системі країн близького зарубіжжя, зокрема – Польщі. З цієї країни недавно повернувся викладач кафедри філософії і соціальних наук Криворізького національного університету, кандидат філософських наук Андрій Комісаренко. Він стажувався там відповідно до угоди з Польським університетом інформатики і мистецтв та Центром європейських фондів за програмою «Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно з положеннями європейських кваліфікаційних рамок».
Одразу кілька високоякісних продуктів сучасного товариства з обмеженою відповідальністю “АСС”: томатна паста «33 Помідора», томатні соуси «Шашличний» та «Краснодарський», майонез «Провансаль 67%» – у 2013 році стали переможцями престижного муніципального проекту «Марка якості «Криворіжжя». Кореспонденти “Червоного гірника” побували у виробничих цехах цього підприємства і на власні очі переконалися, що запорукою успіху стали європейські підходи до роботи.
Біографія нашого славного земляка Василя Семеновича Маляренка багата на драматичні події і трудові досягнення. Утім, як і в більшості людей, які Велику Вітчизняну війну зустріли підлітками. Йому не було і 15, як фашистські окупанти вивезли його з ровесниками на роботи в Німеччину. Одразу після визволення Європи від гітлерівців, 18 травня 1945 року, Василя забирають в армію і готують у спеціальному батальйоні для військових операцій в Японії.
Шановні читачі! Ми продовжуємо відлік часу до 90-річчя «Червоного гірника», яке святкуватимемо 7 грудня 2014 року. Цьогоріч отримуєте чимало приємних сюрпризів, серед яких – ретроспективна рубрика «Про це писав «Червоний гірник». Сьогодні до вашої уваги – рік 2005.
Новопризначений начальник Криворізького міського управління міліції полковник Андрій Гречух першу свою розлогу прес-конференцію провів у себе вдома – у світлій і затишній 4-кімнатній квартирі, яка дісталася їм з дружиною Вікторією в подарунок від рідних.
Шановні читачі! Ми продовжуємо відлік часу до 90-річчя, яке святкуватимемо 7 грудня 2014 року. Цьогоріч ви отримуєте чимало приємних сюрпризів, серед яких – ретроспективна рубрика «Про це писав «Червоний гірник». Сьогодні до вашої уваги – рік 2006.
З авторитетним у Кривому Розі і в нашій країні науковцем В. В. Стецкевичем ведемо мову про минуле та сьогодення Криму, який попри все залишається в складі України. Вже на початку бесіди наш співрозмовник зауважив, що у своїх судженнях спиратиметься на низку наукових праць, у тому числі й на найновішу працю Ельвіни Сеїтової, внучки кримських татар, яких у кляті роки виселили з рідної землі.
9 березня відзначено знаменну дату – 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. В Україні ювілейний рік від народження Кобзаря оголошено Роком Шевченка.
Як відомо, у Кривому Розі ще в лютому відбулося відкриття Шевченкіани, організоване Криворізьким міським об’єднанням Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка і Криворізьким національним університетом. У цьому масштабному заході взяв участь відомий письменник, сценарист, авторитетний громадський діяч П. М. Мовчан.
Для КНУ 2013 рік став роком юридичного завершення реорганізації вищого навчального закладу. Міністерством освіти і науки України була затверджена нова редакція статуту КНУ, розв’язані питання організаційного, юридичного та фінансового об’єднання чотирьох вищих навчальних закладів і двох державних підприємств – науково-дослідних інститутів – з утворенням Державного вищого навчального закладу «Криворізький національний університет».
Як у цілому по Україні, так і в Кривому Розі ринок житла достатньо привабливий для різного роду махінацій. І тому підтвердження – десятки кримінальних справ. Отож, при здійсненні операцій з купівлі-продажу нерухомості слід бути дуже обережними та уважними. Щоб уникнути в майбутньому серйозних проблем, варто знати найтиповіші способи шахрайства. На цьому і наголошує гість «Червоного гірника» юрист Володимир Покришка.
- 1
- 2
- 3
- 4
- наступна ›