Блог користувача Е. Місцевий

блогер
20.11.2014

Уже вереснева оплата житлово-комунальних послуг спричинила певні панічні наслідки внаслідок здійснених нарахувань. І це ще доки не було опалення, яке може відчутно спустошити благенькі в багатьох сімейні бюджети. Порятунком від цього була і залишається субсидія для відшкодування частини вартості житлово-комунальних платежів.

блогер
24.10.2014

Попри всі нинішні новації сучасного світу для спілкування, пошта була і завжди залишатиметься значущою частиною нашого життя. Це, зокрема, засвідчила минула пряма лінія «Червоного гірника», під час якої на запитання городян відповідала начальник Криворізького поштамту — центру поштового зв’язку №2 Дніпропетровської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Тетяна Черненко.

блогер
31.07.2014

Власність на нерухомість дає господарю не тільки права, а й обов’язки, які він повинен виконувати згідно із законом. Одначе коли про свої права жильці непогано поінформовані, то про обов’язки пам’ятають далеко не всі.

блогер
25.06.2014

Придбання телевізора, холодильника або пральної машинки для кожної родини - справжня подія, до якої немало часу готуються, складають гривню до гривні, вимірюють місце майбутнього розташування приладу, наперед відчуваючи радість від користування. І коли новопридбане не відповідає бажаному, коли воно працює не так, як треба, чи не працює взагалі, то розпач і надовго зіпсований настрій — найменші прикрощі, що очікують на покупця.

блогер
08.05.2014

Вода в крані, світло в лампочці чи газ на кухні завжди були і залишаються звичними зручностями, без яких важко уявити нинішнє життя. Утім, усі вони вимагають доволі уважного ставлення, особливо – природний газ, який може бути безпечним тільки за умови використання згідно з правилами. Недотримання цих правил уповні може спричинити дуже сумні наслідки для користувачів. Про це, і не тільки, йшла мова на минулій прямій лінії «ЧГ», під час якої на запитання городян відповідала начальник виробничо-технічного управління ПАТ «Криворіжгаз» Марина Терентьєва.

блогер
17.04.2014

Щороку 15 березня відзначається Всесвітній день захисту прав споживачів. Саме в цей день у виступі Президента США Джона Кеннеді в Конгресі в 1961 році було сформульовано чотири головних права споживача: право на безпеку; право на якість товарів і послуг; право на достовірну інформацію про них; право захищати свої споживацькі претензії в суді.

блогер
26.12.2013

Минула пряма лінія «ЧГ», присвячена механізму надання субсидії для відшкодування частини вартості житлово-комунальних послуг, пройшла відносно спокійно – звернень городян було небагато. Тож мали змогу більш-менш вільно поспілкуватись з начальником управління праці та соціального захисту населення виконкому міськ­ради Інесою Благун, час від часу перериваючисьна телефонні дзвінки криворіжців.

блогер
28.11.2013

Прямі лінії «ЧГ» щодо пенсійного забезпечення традиційно проходять доволі насичено, коли дзвінки бажаючих поставити запитання і отримати компетентну відповідь лунають один за одним. Не стала винятком і минула, під час якої з городянами спілкувалась начальник управління Пенсійного фонду України у Довгинцівському районі Лариса Сітанська.

блогер
26.11.2013

Нині нерідко використовується малозрозуміле для багатьох поняття «аутсо́рсинг», що насправді означає всього тільки передачу компанією частини її завдань або процесів стороннім виконавцям на умовах субпідряду. Або так ще називають угоду, за якою робота виконується людьми з зовнішньої компанії, що зазвичай є експертом у певному виді робіт.

блогер
12.11.2013

Нині тільки й розмов поміж людей, у кого вже включили батареї, а де ще до пуття не гріє,
хто уже в теплі ніжиться, а кому доводиться спати одягненим одразу під кількома ковдрами. Тож ця тема нині номер один, що, втім, трапляється щороку при кожній подачі опалення. Але головне, що і формально, і фактично опалювальний сезон 2013-2014 рр.
у місті розпочався. І цю подію ми ніяк не можемо оминути своєю прискіпливою увагою.

ТОП-5 ЗА ТИЖДЕНЬ
  • Новини
  • Блоги

      Останні записи в блогах