Блог користувача Володимир Скіданов

блогер
05.08.2014

Шановні читачі! Ми продовжуємо відлік часу до 90-річчя «Червоного гірника», яке святкуватимемо 7 грудня 2014 року. Цьогоріч отримуєте чимало приємних сюрпризів, серед яких – ретроспективна рубрика «Про це писав «Червоний гірник». Сьогодні до вашої уваги – рік 1997.

блогер
22.07.2014

Наприкінці травня до «Південкомбанку» ввійшла тимчасова адміністрація. Одним разом тисячі клієнтів та вкладників втратили можливість керувати своїми коштами, що знаходились на рахунках фінансової установи. У їхньому числі й немало криворіжців, оскільки в нашому місті не один рік діяло відділення «Південкомбанку». Минуло майже два місяці — зрушень жодних. Хоча, слід сказати, надію на поновлення роботи банку люди не втратили. Щоправда, одним сподіванням на це не обійтись. Бо відомо: не нагадаєш про себе, ніхто й не згадає про тебе...

блогер
17.07.2014

Продовжуємо літопис «Червоного гірника», котрий у кінці нинішнього року святкуватиме свою славну дату — 90-річчя. Сьогодні пропонуємо читачам згадати основні події, котрі трапились у місті в 1998 році.

блогер
11.03.2014

Нещодавно на прямому зв'язку з читачами «Червоного гірника» був директор  Криворізького міського центру зайнятості Ігор Вознюк.

блогер
27.03.2013

На минулій прямій лінії було не понудьгувати: телефон практично не замовкав. Керівник Криворізького міського центру зайнятості Ігор Богданович Вознюк розпочав спілкування з читачами задовго до оголошеного початку прямої лінії, ґрунтовно відповідаючи на численні запитання.

блогер
14.03.2013

Минула пряма лінія «Червоного гірника» виявилась вельми плідною: за дві години розмови вільної хвилини між дзвінками не було. Перший заступник голови правління – головний інженер ПАТ «Криворіжгаз» Юрій Безпрозваний тільки завершував спілкування з одним читачем – і відразу починав відповідати на запитання іншого.

блогер
08.01.2013

Прямий телефон «Червоного гірника» засвідчив: земельні питання залишаються надзвичайно актуальними. 

блогер
30.09.2012

Вчора відбулося спільне засідання постійних комісій Криворізької міської ради. Його провів міський голова Юрій Вілкул.

блогер
15.08.2012

Тема земельних відносин залишається надзвичайно актуальною. Це засвідчив і нещодавній прямий телефон, що пройшов у редакції газети «Червоний гірник». Головною його темою стало успадкування майна. На прямому зв’язку з нашими читачами був керівник управління Держкомзему у м. Кривий Ріг Дніпропетровської області Сергій Ніколаєв.

Останні записи в блогах